Sme firma ALTER-NATIV COFFEE s.r.o., ktorá od roku 2018 praží kávu a od roku 2019 prevádzkuje kaviareň v Novom Meste nad Váhom. Poskytujeme tiež predaj a servis pražičiek, kávovarov a inej kávovej technológie. Svoju činnosť sme v roku 2022 rozšírili o baliareň kávových kapsúl. Videli sme v tejto oblasti veľký potenciál a dieru na trhu. To sa nám aj potvrdilo vysokým záujmom pražiarní, ktoré si dávajú u nás plniť kávové kapsule.

Zabezpečujeme najmä balenie kávy do 100% rozložiteľných kapsúl bez podielu PLA. To znamená, že sa celá kapsula rozloží napríklad v domácom bio komposte a nezostanú žiadne nerozložiteľné časti. Kapsule zároveň obsahujú oxigen bariéru, ktorá zabraňuje zvetraniu kávy z kapsule. Káva zostane čerstvá, plná chuti aj arómy, po celú dobu minimálnej trvanlivosti.

Pražiarne zo Slovenska ale i zahraničia nám posielajú praženú kávu, ktorú melieme na profesionálnom mlynčeku, následne ju baliacim strojom naplníme do kapsúl. Kapsule podľa záujmu vieme potlačiť logom pražiarne a názvom kávy v kapsule. Túto službu využívajú najmä pražiarne, ktoré majú vo svojej ponuke viac druhou káv v kapsulách. Zákazníci si tak aj po otvorení balenia vedia prečítať na každej kapsule napr. názov alebo označenie. 

Naše služby ponúkame tiež gastro prevádzkam a hotelom. Poskytujeme kompletný servis praženia kávy a plnenia kapsúl s logom vašej spoločnosti. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a flexibilne sa prispôsobíme vašim požiadavkám. Kontaktujte nás pre viac informácii.

Jednotný e-shop

Miesto, kde si môžete vybrať kávové kapsule od rôznych domácich ale aj zahraničných pražiarní. Jedna z najväčších výhod kávy z kapsule je tá, že si zakaždým môžete pripraviť kávu, na ktorú máte práve chuť. U nás si máte možnosť vybrať kapsule od rôznych pražiarní za jedno poštovné. Kávové kapsule, ktoré ponúkame sú kompatibilné s kávovarmi typu Nespresso. V našej ponuke nájdete kapsule zo 100% prírodného materiálu bez podielu PLA. Rozložia sa v domácom bio komposte a vy sa nemusíte zaťažovať čistením znovu použiteľných kapsúl alebo komplikovaním odovzdávaním kovových kapsúl na recyklovanie.

Registrácia nového účtu

Máte používateľský účet?
Prihlásiť sa alebo obnoviť heslo