Candycane - Classic

kapsule candycane coffee classic

popis_candycane_kapsule_nespresso

Candycane coffee kapsule - Classic, plnené skvelou výberovou kávou. Čo nás na kapsuliach baví je ich jednoduchosť. Stlačením jedného tlačidla si počas niekoľkých sekúnd a bez námahy pripravíte skvelú kávu doma, v kancelárii, u babičky aj na chate. Dúfame, že vám budú chutiť tak ako nám. Naše kapsule sú 100% kompostovateľné v domácich kompostéroch. Kapsule sú kompatibilné s kávovarmi typu Nespresso original. 

8,10 €

0,68 € ks

Počet v balení: 12 ks

S DPH
Categories:
Guaranteed Safe Checkout

Každé kapsule na tomto eshope nám ohodnotili odborníci z Blogu o káve. Toto prehľadné bodové hodnotenie vám napovie ako káva z kapsule chutí a veríme, že vám pomôže v rozhodovaní, ktorú kávu kúpiť.  

V tomto recenznom systéme, ktorý pre vás vytvorili, sa každá káva v kapsulách hodnotí v 9 rôznych kategóriách. Týmito kategóriami sú aróma, ovocnosť, sladkosť, acidita, horkosť, štruktúra (pocit na jazyku, plnosť kávy), funky faktor (jej zaujímavosť či inakosť), dochuť a komplexnosť (celková chuť kávy, jej vyváženosť a pod.). V každej kategórii môže káva získať 0 až 5 bodov, ktoré sa však nebudú spočítavať. Postupne budeme zverejňovať bodové hodnotenie ku všetkým kapsulám na našom e-shope. No ak budete zvedaví na celkovú recenziu kapsúl, na Blogu o káve nájdete dopodrobna rozpísané hodnotenie, kde vysvetlia každý jeden udelený bod.

Celú recenziu týchto kapsúl si prečítajte tu: logo_blogolave

15 Položky

Tabuľka dát

Pražiareň
Česká
Počet v balení
12 ks
Druh
Južná Amerika
odporúčame

Registrácia nového účtu

Máte používateľský účet?
Prihlásiť sa alebo obnoviť heslo